Maratem
Ürün Kodu:9225024

Maratem M305 Culina Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı

Fiyat
:
38,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
44,84 TL
Havale ile
:
44,84 TL
Seçiniz
:
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Maratem M305 Culina Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı

  İçeriği:

  M305 Ekonomik Elde Yıkama Sıvı Bulaşık Deterjanı aşağıdaki maddeleri içerir:

  %5-15 Anyonik Aktif Madde, %5 Noniyonik Aktif Madde, %5 Amfoterik Aktif Madde, Boya, Parfüm, Soyum Klorür, Deiyonize Su pH-değeri: yaklaşık 6,5

  Performans:

  Elle yıkama için bulaşık deterjanıdır. Yüksek yağ sökme gücü ve kararlı köpüğü sayesinde düşük kullanım oranlarında dahi üstün kaliteli temizlik sağlar.

  Uygulama:

  Kirlilik oranı ve yıkanacak eşya miktarı da dikkate alınarak genel bir ölçü olmak üzere her 10L suya 200 mL (1 su bardağı) Maratem Sıvı Bulaşık Deterjanı konup karıştırılır ve köpürtülür. Bulaşıklar önce duş altında kaba kirden arındırılmalı daha sonra teknede yıkanıp durulanmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. Kullanım sırasında teknedeki köpüğün açılması deterjanın bittiğini gösterir. Bu durumda eğer daha yıkanacak eşya varsa teknedeki kirli suya deterjan konulmamalı (büyük kısmı kire karışarak ziyan olur), ihtiyaç miktarı kadar yeni yıkama suyu hazırlanmalıdır. Eğer yıkanacak sadece bir kaç parça eşya kalmışsa az miktarda Maratem 305 bulaşık süngerine alınarak yıkamaya devam edilmelidir. Kullandıktan sonra ambalaj kapağını sıkıca kapatınız. Yalnızca profesyonel kullanım içindir.

  Önemli Hususlar:

  En iyi sonuç için kullanım talimatına uyunuz. Cildi korumak amacıyla ellerin ürünle uzun süre temasından kaçınınız. Gözle temasından kaçınınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanılmaz.

  Ekoloji:

  Ürünün aktif maddeleri %80?in üzerinde biyolojik olarak doğada parçalanma özelliğine sahiptir.

  Depolama:

  Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Donmaktan koruyunuz.

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.