Taski Diversey Sealed Air 

Taski temizlik makineleri ve kimyasalları ile Tüm Dünyada profesyonellerin en çok tercih ettiği endüstriyel temizlik ünleri markasıdır. Ağırlıklı kullanım alanları Otel, hastane, Avm, Plaza, Fabrika ve okullar gibi alanlar olup mutfak grubu ürünler ile de Suma ve Multi markaları ile restoran, cafe, yemek firmaları gibi alanlarda kullanılar ürünler ile yüksek hijyen sağlamaktadır.

Metrotedarik.com Diversey Türkiye Bayisi olup tüm ürün grupları ile kesintisiz tedarik hizmeti ile vaz geçilmez çözüm ortağınız olamak için kurumuş olup kurumsal tedarik alanında toptan ve perakende temizlik malzemeleri satışı ile tüm ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

Sürekli tedarik anlaşması ile firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda size özel fiyatlar hazırlanarak Yüksek Müşteri Memnuniyeti sağlamayı kendimize amaç edinmiş olarak çalışıyoruz. 

Sırala
Görünüm:
1 2 3
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Diversey Taski Ürünleri 

Diversey Sealed Air 

Diversey Sealed Air, daha iyi huzur veren, tat veren ve daha iyi gelişen bir dünya yapıyor. Şirketimiz, günümüzün en büyük sosyal ve çevresel etkileri ile karşı karşıya kalan müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunarak, 2012 yılında yaklaşık 10 milyar $ ciroya ulaştı. Cryovac® markalı gıda ambalajlama çözümleri, Bubble Wrap® markalı hava yastıklama ürünleri ve Diversey™ temizlik ve hijyen çözümlerini içeren ve geniş çapta tanınan portföyümüz, daha güvenli ve daha az atık hedefli bir gıda tedarik zinciri temin ediyor, dünyanın her bir yanına gönderilen değerli ürünleri koruyor ve temiz ortamlar sunarak sağlığın gelişmesine katkıda bulunuyor. Sealed Air, 169 ülkede müşterilere hizmet vermekte ve yaklaşık 25.000 çalışanı bünyesinde barındırmaktadır. 

Gıda Güvenliği ve Hijyeni

Yediklerimizin ve içtiklerimizin güvenliğini ve kalitesini sağlamak, sağlıklı toplumların varolmasında ve devam etmesinde esastır. Dünyanın gelişmesine katkıda bulunmak için, Sealed Air’in Gıda Güvenliği ve Koruma İş Birimi tüm uzmanlığını; operasyon verimliliğini artıran, raf ömrünü uzatan ve küresel gıda – içecek arz zincirindeki kaynak kullanımı ile atıkları azaltan paketleme ve hijyen çözümleri üretmeye adamaktadır. Her gün daha tat veren ve daha besleyici deneyimler yaşamak için markalar yaratıyor ve çiftlikten çatala kadar gıda güvenliğini artırıyoruz.

 

Koruyucu Ambalajlar

Sealed Air’in Koruyucu  Ambalaj İş Birimi; ihtiyaca özel uyarlanmış, pratik çözümleriyle, sürekli değişen dünyamızın koruyucu ve ürüne özel paketleme alanındaki zorluklarının üstesinden geliyor. Geniş bir sektör yelpazesine hitap eden uzmanlığımız ile; performansı ve verimliliği azami düzeye çıkarırken, değerli varlıkların dağıtım zincirinden güvenli bir şekilde geçirilmesi için gereken enerji ve ham madde miktarını da azaltıyoruz.

 

Diversey Care

İnsanların sağlığı ve güzelliği, her yerde, sürdürülebilir bir dünyaya bağlıdır. Sealed Air’in Diversey İş Birimi; mutfak hijyeni, çamaşır hijyeni, bina bakımı, kişisel hijyen ve danışmanlık alanlarında çözümler sunuyor. Ürün Çözümlerimiz, markaları koruyor ve sağlık, gıda hizmeti, perakende, otel konaklama ve tesis hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren ortaklarımızın performansını artırıyor, onlara verimlilik sağlıyor. Uzmanlık alanımız, ürün sistemlerini; donanım, araç ve hizmetleri, su ve enerji kullanımını azaltıp, iş verimini artıran çözümlerle bütünleştirir. Sunduğumuz üstün çözümlerle, daha temiz, daha sağlıklı bir gelecek için kârlı, sürdürülebilir kurumların oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.

http://www.diverseysolutions.com

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.