Alet Dezenfektanı 

Alet dezenfektanları tüm diş hekimlikleri, hastane ve aile hekimliklerinde ortak kullanılan ameliyat ve muayene aletlerinin sterilize edilmesi ve bir sonraki kullanıma hazırlanması için gereklidir buda kritik öneme sahip olduğu için kullanılan dezenfektanları birçok bakteri, virüsi ve mikroba karşın etkili olması gereken ürüleri kullanılması ile gerçeklaşir Ecolab Dünya çapında kullanımı olan patentli ürünlerdir, özel kurumlar ve üniversiteler tarafında onaylanmıştır.

Dezenfektan fiyatları ciddi maliyet oluşturduğu gibi maliyet avantajıda sağlamaktadır, sağlık alaetlerinin yenilenme maliyetlerinin yüksek olması sebebi ile dezenfektanlar aslında çok uygun fiyalara gelmektedir.

Dezenfektanlar nasıl kullanılır?

Kullanılacak Alanlara ve Organizmaların türüne göre entken süreleri ürünlerin üzerinde yazılıdır kullanı şekli ÖNEM ARZ eden bir durumdur burda kullanılacak alet ve alanlara göre detaylı bilgiler ve kullanım klavuzları oluşturulmuş olup ürün etiketlerinde yazılmakta olup bu şekilde kullanılması tavsiye edilir.

Metro tedarik market ile kullanım alanınıza göre her tür dezenfektan ve kapları mevcut olup hızlı tedarik anlayışımız ile kurumsal firmalara sürekli tedarik hizmeti sunmaktayız.

 

Sırala
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.