Clax Super Ultra Tead Katkılı Ağartıcılı Ana Yıkama Deterjanı 20 Kg

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Clax Super Ultra Tead Katkılı Ağartıcılı Ana Yıkama Deterjanı 20 Kg


Ürün,otomatik veya manuel dozajlama teknikleri ile kullanılabilmek üzere formüleedilmiştir. Tüm su sertliklerinde kullanılabilir. Clax Super beyaz pamuklu vepolikoton çamaşırlarda, sabit renklilerde kullanılır.

Clax Super,güçlü enzimatik bir deterjan tozudur. Formülü etkin bileşimli yüzey aktifler,su sertliği bağlayıcılar, grileşme ve korozyon önleyici maddeler, alkali tuzlarve yüksek sıcaklıkta etkin oksijenli ağartma sistemi içerir. Yüzey aktifmaddelerin mükemmel karışımı sayesinde kirlerin çamaşırdan etkin bir şekildeuzaklaştırılıp yıkama suyunda askıda tutulmaları ve durulama sırasında kolaycaçamaşırdan uzaklaştırılmaları mümkün olur. Formüldeki fosfat bazlı yapı suyunsertliğini giderir, deterjan partiküllerinin ve kirin çökelmesini engelleyerekgrileşmeyi önler. Fosfatların yanı sıra kir çökelmesini ve kabuklanma önleyicidiğer maddeler de ürün içeriğinde yer almaktadır.

Clax Superaynı zamanda korozyon önleyici ve alkalinite arttırıcı görevler de görensilikatlarla formüle edilmiştir. Mamül, uzun ömürlü bir beyazlık sağlayan optikağartıcılar içermektedir. Yüksek sıcaklıkta (70-90 °C) fonksiyonel olan birağartma sistemi ve çamaşırda yıpranmanın önlenmesi için gerekli ağartıcı maddestabilizatörü içerir. Protein, nişasta ve yağlı kirlerin arıtılmasında etkinolan tipteki enzim sistemleri ile güçlü bir temizlik sağlar. Clax Super otelçamaşırları, restoran örtüleri, hastane ve klinik çamaşırları ve işelbiselerinin yıkanmasında başarı ile kullanılabilen bir deterjandır.

Geniş biraralıktaki leke ve kirleri çıkartmada mükemmel performans gösterir.

Avantajları

Kirpartiküllerinin yıkama suyunda askıda kalarak, tekrar çökmesini önleyerekçamaşırlarda grileşmeyi engeller.

Uzun ömürlübir beyazlık sağlar.

Makinaparçalarının korozyona uğramasını önler.

Yükseksıcaklıkta etkin bir ağartma sağlar (çamaşırda yıpranma oranı minimizeedilmiştir).

Kan vebesin lekeleri gibi protein ve yağ bazlı kirlerde fevkalade başarı sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Dozaj önerileri:

Lütfenambalaj üzerindeki dozaj tablosunu referans alınız.

En iyi sonucu almak için:

Yumuşak sukullanın.

Polyesterbazlı çamaşırları diğer çamaşırlardan ayırın ve ayrı yıkayın.

Beyaz verenkli çamaşırları ayırın.

Çamaşırlarıkirlilik derecesine göre az kirli, orta kirli ve çok kirli olmak üzeregruplayın ve yıkamayı ayrı yapın.

Teknik Bilgiler

Görünüm:Mavi boncuklu beyaz toz

Totalalkalinite [% Na2O; pH 3.6]: 16.0

pH [1%çözelti]: 11.02

Yoğunluk[g/l]: 675

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...