Suma Micro D1.9 Elle Bulaşık Yıkama Deterjanı 5 L

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Suma Micro D1.9 Elle Bulaşık Yıkama Deterjanı 5 L

Suma Micro D1.9, Bakteri ve funguslara karşı etkili elle bulaşık yıkama deterjanı bütün mutfak ekipmanlarının yıkanmasında tek kademede temizlik ve dezenfeksiyon yapan bir dezenfektan deterjandır.
Formülasyonu, katyonik ve noniyonik aktiflerin optimum kombinasyonundan oluşmaktadır.
Bu kombinasyon, yağlı bulaşıkların ve özellikle kurumuş besin lekelerinin etkin bir şekilde yıkanmasını, aynı zamanda dezenfeksiyon yapılmasını sağlar.
Suma Micro D1.9, etkin bir dezenfeksiyon için QAC içermektedir.
Avantajları Tek ürünle temizlik ve dezenfeksiyon Kurumuş gıda ve yağ lekeleri üzerinde çok etkin Kullanımda ekonomik Kolay durulanır ve iz bırakmaz.

Nasıl Kullanılır?


1. 1litre suya 3-6 gr. Suma Micro D1.9 ilave edin.
2. Yıkanacak kapları içine daldırın, fırça, sünger veya bez yardımı ile yıkayın.
3. İyice durulayın, kurumaya bırakın.
Daha yoğun kirler için kullanım miktarının arttırılması önerilir.
Teknik Bilgiler Görünüm: berrak, yeşil sıvı pH (direkt): 5.5 Yoğunluk (p/cc): 0.98
Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...