Suma Ultra L2 Sıvı Endüstriyel Sanayi tipi Bulaşık Makinası Deterjanı 20 L

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Suma Ultra L2 Sıvı Endüstriyel Sanayi tipi Bulaşık Makinası Deterjanı 20 L


Suma Ultra L2, yumuşak sularda etkin, kir çıkarıcı olarak formüle edilmiş, konsantre bulaşık makinası deterjanıdır.

ÖZELLİKLERİ


Suma Ultra L2, çeşitli tiplerdeki tek-tank veya multi-tank bulaşık makineleri için uygun olan, alkali bir sıvı deterjandır.
Yumuşak su şartlarında yağlar ve kurumuş kirler üzerinde son derece etkin olan bu ürün, formülünde kuvvetli yüzey aktifler ve alkali içerir.

ÜRÜN AVANTAJLARI


Yüksek konsantrasyonlu formül kullanımda ekonomi sağlar Yağlar ve kurumuş kirlerde son derece etkindir Yumuşak suda makineyi korur Etkin ve verimli çalışma için kontrollü köpük sağlar.
 
KULLANIM TALİMATLARI

Suma Ultra L2 normal kullanımda JohnsonDiversey otomatik dispenseri ile kullanılır.
Eğer makine için diğer pompalar mevcutsa onlarla birlikte de kullanılabilir.
Yumuşak su şartlarında mükemmel sonuçlar için bölgesel ihtiyaçlara göre 1 -3 ml/L dozajda kullanın. 2 ml/L konsantrasyonda, Suma Ultra L2 95 ppm CaCO3 sertlik derecesine kadar sularda kireçlenmeyi önleyecek formüle sahiptir. İlk kullanımda pompayı ve hortumları iyice yıkayın, böylece başka bir deterjanla karışıp kristalizasyon oluşturarak hortumu kirletmesi önlenir.
TEKNİK VERİLER

Görünüm: Berrak, sarı sıvı pH (%1 solüsyon): 12.3 Yoğunluk [g/l, 20 ºC ]: 1.27
 
Ambalaj : 20 Litre (25 Kg)
Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...