Ecolab Actichlor Plus Tablet Yüzey Dezenfektanı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ecolab Actichlor Plus Tablet Yüzey Dezenfektanı

Deterjan İçerikli Klor Bazlı Tablet Dezenfektan

· T.C. Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ruhsatlı

· Kan dökülmeleri ve sporisidal etkili dezenfeksiyon dahil çok çeşitli uygulamalar için geniş spektrumlu etkinlik

· Kısa temas süreleri

· Klor ile uyumlu bir deterjanı NaDDC ile tek bir tablet formatında birleştirir

· Tek bir adımda temizlik ve dezenfeksiyon etkinliği sağlar

· Kolay eriyen efervesan tablet formu sayesinde kolay dozajlama ve solüsyon hazırlama

· Tüm bakteriler, sporlar, mayalar, küfler ve HIV, HBV dahil virüslere karşı etkilidir

· EN1276, EN1650 ve EN13704?e göre test edilmiştir.

Kullanım Alanı ve Amacı

Genel klinik yüzeylerin, kan&vücut sıvısı döküntülerinin dezenfeksiyonu için geliştirilmiştir.

 Kullanım Şekli

1000ppm?lik bir solüsyon elde etmek için 1litre suda 1,7gr?lık tableti çözdürün veya 10,000ppm?lik bir solüsyon elde etmek için 1litre suda 10 adet 1,7gr?lık tableti çözdürün, solüsyon dezenfeksiyon ve temizlik yapılacak yüzeye bez, mop, paspas yardımcı gereçleri ile ovalama, silme metoduyla uygulanır, uygulama sonrası yüzeyler durulanmaz-kurulanmaz.

Ürün İçeriği

Actichlor Plus tablet, durağan efervesan bazlı Sodyum Dikloroizosiyanürat (NaDCC, troclosen sodyum) içerir.

 Ambalaj

150 adet 1,7gr tablet içeren ambalaj

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...