El Kurutma Makinaları

El kurutma makinesi  Genelde Z Kağıt havludan tasarruf amaçlı olarak tercih edilmektedir, yogun olarak lavabo, wc gibi alanların yoğun kullanıldığı alanlarada hem depolama maliyeti hemde kağıt tan ekonomi sağlar yıllık olarak maliyetler hesaplandığı zaman elektrik için ödenen bedelle en uygu  temizlik kağıtları için ödenen belle kıyaslandığında ciddi oranlarda tasarruf sağladığı görünmektedir  fotoselli sensörlü el kurutma makinaları  sıcak hava üfleyerek çalışır ortalama cihaz kalitesine göre 20 sn ile 1.5 dk arasında kurutma sağlar.

Sırala
Görünüm:
1 2 3
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

El Kurutma Makinesi Fiyatları

Metro tedarik xinda, anda, fastdry, Jackson, ve steltek markalı ürün grupları ile en uygun fiyatıları ürünlerden tanınmış markalara kadar geniş ürün seçeneği ile sizin için en uygun el kurutma makinası nı sunmaktadır. Hızlı tedarik süreci ile bir tıkla ürünler kapınız da .

El kurutma makinesi  seçimi yapılırken kullanılacak yeri yogunluğu önemlidir avm restoran otel cafe gibi alanlarda 2500w lık makineler ve paslanmaz çelik veya krom makinelerin tercih edilmesi arza oranını azatlamaktadır, maalesef en büyük yapılan hata ise fiyat koşullarına göre ürün alınarak yapılmakta olduğu için cihaz arızaları memnuniyetsizlik olara geri dönmektedir, Metro tedarik ten alınan ürünler 24 ay üretici garantisi altında olup müşterilerimiz korunmaktadır.

Makine türleri jet motorlu, uv ışınlı, filtreli, olarak ayrılmaktadır bazı cihazların özellikleri ise el ve yüz kurutma şeklindedir.

Metro tedarik  market sürekli tedarik hizmeti ile kurumsal tedarikçinizdir, tüm temizlik malzemeleri, ofis kırtasiye ürünleri cila bakım ve dezenfektan grupları en uygun fiyat avantajları ile 7-24 saat hizmetinizdedir.

El Kuruma Makinelerinin zararları var mıdır?

Ortamda açıkta bulunan kağıt havlular kadar zararlıdır artık ürünlerin çoğunluğu filtreli olması sebebi ile daha hijyenik durmdadır.

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.