Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı (Sanayi Tipi)

Sırala
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Deterjanı Fiyatları

Genelde Deterjan Seçimi sadece fiyatlara göre yapılmaktadır daha sonra kullandığımız servis malzemelerine verdiği zararları görene kadar, Müşterilere sundugumuz gıda ürünlerinin lezzeti kadar kullanılan sunum ürünlerinin temizliğide müşterilerin tercihini belirlemektedir.

Metrotedarik olarak Biz müşterilerimize su sertliklerine göre ve sunum metaryallarine göre deterjan seçimi sunmaktayız. Ürün gruplarımızda Ecolab tompa, Diversey suma, İduna mat gibi dünyada en çok tercih edilen temizlik malzeme üreticilerinin ürünlerinin kullanımınıza sunmaktadır. Ürünlerle ilgi hertürlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Pörtföyümüzde porselen tabaklarda oluşan çatal bıcak izini çıkara daldırma ürünüde bulunmaktadır, çok işletmeci bu ürünün farkında olmadığı için sürekli servis tabakları maliyeti oluşmaktadır.

Endüstriyel bulaşık makinesi deterjanlarında pompa arzası nedenleri kullanılan deterjanların pompa içindeki plastik malzemeye vermiş olduğu zarardan kaynaklanır veya pompanın kalitesine göre arza vermektedir.

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.