Fila Cr10 Epoksi Temizleyici / Epoksi Artıkları İçin Temizleyici

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Fila Cr10 Epoksi Temizleyici / Epoksi Artıkları İçin Temizleyici

1 litre 10 m²'ye kadar, Kapsam yaklaşıktır (artığın miktarına ve olgunluğuna bağlı olarak)

 

Ne için kullanılır;


Duvar ve zemin yüzeylerindeki epoksi derz artıklarını, lekeleri çizmeden temizlemek için yüksek viskoziteli sıvı deterjan porselen fayans, seramik ve cam mozaik gibi malzemeler için idealdir.
 

Avantajları


Viskozite oluşu dikey yüzeylere bile kolayca uygulanır ayrıca geri dönüşümsüz artıklarda iyi sonuç verir su bazlı temizlik sağlar kolay uygulanır hoş badem kokusuna sahiptir biyolojik olarak parçalanabilen bileşenler içerir, viskozitesi sayesinde epoksi grout lekelerini ve izleri yüzeylerden söker atar.

Aynı zamanda önemli, konsolide kalıntıların çıkarılmasında da etkilidir malzemeyi etkilemez.
Uygulaması kolay, hoş badem kokusu.

 

Aşağıdaki yüzey türleri için idealdir;


• Porselen karolar
• Sırlı seramik karolar
• Cam mozaik
• Parlak ocak karoları

 KULLANIM METODU
Seyreltme yok: kullanıma hazır

Uygulama: Kullanmadan önce çalkala. Kürlenmiş harç kalıntısının çıkarılması (uygulanan harç dolgusu kullanıma hazır olduğunda): seyreltilmemiş ürünü düz bir boya fırçası kullanarak uygulayın ve tüm kalıntıları iyice örtün. Yaklaşık 30 dakika bekletin. Daha büyük kalıntıları çıkarmak için aşındırıcı bir sünger veya spatula ile ovun. Zeminler için uygun bir disk takılmış tek diskli bir makine kullanılabilir. İyice durulayın. İnatçı kalıntılarda uygulamayı tekrarlayınız ve ürünü daha uzun süre etki etmesi için bırakınız.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN
Malzemenin direncini kontrol etmek ve en iyi sonuçlar için optimum bekleme sürelerini bulmak için her zaman yüzeyin küçük bir alanında test yapın. Emici malzemeler üzerinde kullanmayınız. Ahşap üzerinde kullanmayınız. Metakrilat yüzeylerde kullanmayın. Kullanmadan önce metal yüzeylerin ürüne karşı direncini kontrol ediniz.

 
Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...