Fila Nospot 200 Ml Leke Sökücü Sprey

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Fila Nospot 200 Ml Leke Sökücü Sprey 

Pişmiş toprak, taş ocağı fayansları ve doğal taşlar için leke sökücü sprey

Fila NO Spot

200 ml- 5 m² alanı temizler.

Kullanım Alanları

Pişmiş Toprak ,Taş ocağı fayansları, Beton, Perdahlanmış Mermer, Doğal Taş, Topraklar, Çökük Mermer, Granit, Çakıl taşları ve parke taşları.

Ne işe yarar ?

Pişmiş toprak, taş ocağı fayansları, doğal taş, granit, topaklar, çökük mermer, çakıl taşları, parke taşları ve beton üzerindeki yağlı ve gresli lekeleri çıkartır.

Avantajları

Kullanımı kolay Sadece püskürtün ve silin. Üzerinde film tabakası oluşturmayan ürünlerle ister işlenmemiş isterse işlem görmüş, bina dışı pişirilmiş toprak üzerinde son derece etkilidir. Eğer yeni lekeler üzerinde kullanılırsa, algılanabilecek hiçbir iz bırakmaz. Aynı zamanda taş ocağı fayansları, kızıl taş işçiliği veya perdahlanmamış doğal taş için de idealdir. Diğer leke çıkarıcılarının erişemeyeceği çatlakları temizler. Aynı zamanda işlem görmemiş yüzeyler üzerinde de garanti edilir. Kullanışlı el spreyinin kullanımı kolay.

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...