Sensörlü El Dezenfektan Makinaları

Ofis, Fabrika, Hastane ve AVM gibi kalabalık mekanlar da yüzeye temas etmeksizin kolay kullanım imkanı sunar. COVİD-19 dolayasıyla kişisel hijyenin ön planda tutulduğu bugünlerde fotoselli dezenfektan verici aparat, otomatik dezenfektan standı sıkça kullandığımız el hijyen ürünlerini pratik bir şekilde kullanılmasına olanak sunmaktadır. Dezenfektan Dispanseri olarak sensörlü olan makineler daha çok tercih edilmekte olup pilli ve elektrikli olanlar mobil kullanım ve uzun ömürlü olduğundan tüketicilerin tercihleri arasında ilk sırada gelmektedir. Dezenfektan makinesi olarak birden çok ürün gamı ile metrotedarik.com da karşınızda.

İşletmenize uygun fotoselli sensörlü dezenfektan vericiler pilli ve elektrikli olarak birden çok seçenek ile karşılaştırarak en uygun fiyatlı olanları 24 ay ürün garantisi ile alabilirsiniz.

Birden çok model ve marka Pazlanmaz çelik abs sert plastik Metal olarak en ucuz ve uygun fiyatlarla metrotedarik.com da.

Dezenfektan Hijyen Noktası hayatımıza girdi ve uzun vadede çıkacak gibi görünmüyor Hijyen noktası standı olarak talepler artmaktadır. İnsalar Hijyen noktası standı dezenfektan standı olarak adlandırmaktadır.

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Dezenfektan Standları ve Üniteleri 

Hijyen Noktaları Covid 19 ile artık hayatımızın bir parçası oldu dezenfektan Maske Eldiven ve Dezenfektan üniteleri yoğun bir şekilde AVM, Cafe, Ofis ve Kamusal alanların çoğunluğunda kullanılır hale geldi metrotedarik olarak size en sağlam ve özel tasarım modelleri sunmak bizim için önemli bir hale gelmiştir ürünlerimiz garatili olup uygun fiyatları ve ücretsiz kargo seçenekleri ile hizmetinize sunulmuştur. Sitemizde Dirsek kumadalı, Pedallı (Ayak Basmalı) deznfektan standları modelleri temasız olması ile tercih edilmektedir sensörlü fotoselli dezenfektan vericiler makinesi metrotedarik.com da bir tıkla kapınızda.

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.