Hijyenik Yüzey Temizleyici Taskı Sprınt Degerm E2e 5 L

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Hijyenik Yüzey Temizleyici Taskı Sprınt Degerm E2e  5 L

Sert yüzeyler ve orta-risk alanları sınıfına giren zeminlerin temizlenmesi ve dezenfeksiyonu için bakterisidal ve fungisidal etkili üründür.

Temizleyici ve dezenfektan maddelerin çok iyi dengelenmiş kombinasyonu

Mikro-organizmalara karşı etkin

Avantajları

Gram-pozitif ve gram negatif bakteri ve mantar gibi mikro-organizmaları etkin şekilde öldürür ve yok eder.

Aynı anda hem temizler hem de dezenfekte eder.

Tüm sert suya dayanıklı yüzeyler için uygundur.

Aynı zamanda halıların dezenfekte edilmesi için de uygundur.

Dozaj:

DGHM'ye göre önerilen dozaj: 1 saat reaksiyon süresi için 10 l soğuk solüsyon için (%1.5) 150 ml veya 4 saat reaksiyon süresi için 10 l soğuk solüsyon için (%1) 100ml

Solüsyonun hazırlanması: TASKI pompa kabı aracılığıyla: 4 L (%1) soğuk solüsyon için 40 ml (2 darbe),4 L (%1.5) soğuk solüsyon için 60 ml (3 darbe)

Uygulama:

Zeminler:

Ürünü ekleyin ve dezenfektan bez veya paspas kullanarak solüsyonu nazikçe uygulayın. Zeminin en az 5 dakika boyunca tamamen ıslak kalmasını sağlayın ve eğer gerekirse durulayın. Ortam havasında kurumasını bekleyin.

Halılarda:

%1 Sprint Degerm solüsyonu ile halıya su ekstraksiyonu uygulayın ve eğer gerekirse durulayın.

Önemli not:

Sıcak su kullanmayın. Diğer ürünlerle karıştırmayın. Suya karşı hassas yüzeylerde kullanmayın.

Teknik Bilgiler

Görünüş: Şeffaf,açık sarı sıvı

Relatif yoğunluk, g/cc, 20°C: 1.02

 

pH (direkt): 10.5 - 11.5

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...