İncidin Foam 750 ML Ecolab Hızlı Yer ve Yüzey Dezenfektanı Sprey

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ecolab İncidin Foam 750 ML Hızlı Yer ve Yüzey Dezenfektan Sprey

 

Tüm Tıbbi Ekipmanlar ve Yüzeyler İçin Kullanıma Hazır Dezenfektan Köpük (Tbc dahil) bakterilere, mantarlara (HIV, HBV, HCV, Herpes,Adeno ve Rota dahil) virüslere karşı geniş etkinlik spektrumuna sahiptir
Alman Hijyen ve Mikrobiyoloji Birliği (DGHMNAH) tarafından sertifikalıdır
Kısa Sürede temizlik ve dezenfeksiyon etkisi gösterir.
Aldehid içermez Köpük formu ile güvenli kullanım olanağı sağlar.

Hızlı yüzey dezenfektanı, Alkole dayanıklı tüm yüzeylere uygundur Temizlik ve dezenfeksiyonu birlikte gerçekleştirir

Ürün içeriği:

100g ürün;   20g izopropil alkol

10g etanol

0.2g benzalkonyum klorür

0.01g glukoprotamin® içerir 

Kullanıma hazır formdaki ürünü seyreltmeden kullanınız. Köpük ya da sprey formu direk olarak ya da bir bez yardımı ile uygulayınız. yüzeyin tamamen ıslandığından emin olunuz.  Durulama yapmayınız
 

Profesyonel kullanım içindir.  Kullanımdan önce ürün etiketini ve  Güvenlik Veri Formunu okuyunuz.

 

 

 


Mikrobiyolojik ve Virolojik Çalışma Sonuçları

 

DGHM/VAH metodlanna göre yüzey dezenfeksiyonu (kirli ve temiz şartlarda) 5 dakika
DGHM ile uyumlu bakterilere karşı hızlı dezenfeksiyon 1 dakika
DGHM/VAH ile uyumlu TBC'ye karşı etkinlik (kirli ve temiz şartlarda) 5 dakika
Hav, HIV, HCV dahil etkinlik 5 dakika
Adeno virüse karşı etkinlik 1 dakika
Rota virüse karşı etkinlik 30 saniye

Ambalaj Formları 750 ml- ve 5 L ürün içeren HDPE
Ambalaj Koli: 16 x 750 Ml ve 2 x 5Lt
Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...