Ağır İnşaat Sonrası Temizlik Ürünü Fila Ph Zero 1 Lt

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ağır konsantre inşaat sonrası temizlik ürünü

Fila PH ZERO

1 lt- 20 m² alan temizler.

Ağır konsantre inşaat sonrası temizleyicidir. Ağır inşaat sonrası kirleri ve kalıntılarını söker. Kabuklaşmış beyazlamaları söker. ·Temizleme ve kireç sökme işlevi vardır. Sıradan asit ve kireç sökücü temizleyicilerin etkisiz kaldığı yerler,cotto,pres tuğla ve dekoratif tuğla yüzeyler için önerilir.

Nasıl Kullanılır?

1/5 yada 1/10 suyla karıştırılır. Yere yada duvara bir fırça ile sürülür. 5 dakika beklenir. Bir fırça ile ovalanır.Çıkan bir bez yada sünger ile ortamdan uzaklaştırılır. Bol su ile bir kaç kez durulanır.

Avantajları

· Kullanıcılara veya çevreye zararlı buharlar yaymaz.Muriatik asidin yerine geçen ilk üründür.

· Sıhhi maddeler içerir.

· Birkaç saniye içerisinde tepki gösteren saf asitlerin aksine, FILA PH-ZERO, uzun süreli bir kireç sökücü etkiye sahiptir.

· Jel-benzeri kullanışlılığından dolayı dikey yüzeylerde kullanım için idealdir.

· Hepsi bir yerde kireç sökücü ve deterjan bir aradadır.Yüksek konsantrasyonlarda sürfaktanları içerir.

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...