Jontec No1 Taski F1c 20 L Kir Ve Cila Sökücü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Jontec No1 Taski F1c 20 L Kir Ve Cila Sökücü 

Alkaliye dayanıklı sert zeminlerden cila ve bakım malzemelerinin sökülmesine uygun alkali, kuvvetli cila sökücü maddedir.

Zemin emülsiyonlarının ve bakım filmlerinin alkali dirençli sert zeminlerden etkin bir şekilde alır.

Ticari zımparalardan farklı olarak, TASKI dayanıklı zemin zımparalarının evrimsel oluşumu zeminlerin, durulamaya gerek olmadan yeniden kaplamaya hazır olmalarını sağlar ve normal zımparalama süresini %50'ye kadar düşürür.

Avantajları

Yüksek ıslatma ve emülsiyon gücü

Durulama olmadan hızlı ve kolay emülsiyon ayırma

Yüksek konsantrasyonlarda ovmaya ihtiyaç duyulmaması

Zemin emülsiyonlarının, PVC, vinil, taş vb. alkali dirençli sert zeminlerden hızla ve etkin şekilde alınması

Sert çamur ayrılması gibi en ağır birikintilerin güçlü bir şekilde çözülmesi

Ticari zımparalar ile karşılaştırıldığında %50?e kadar zaman tasarrufu sağlar.

Yüksek konsantrasyonlarda, sadece paspas ve kova kullanın, makine gerekli değildir.

Nasıl Kullanılır?

Dozaj: (Minimum) 10 l solüsyon için 1l (%10 /1:10).

Sert katmanlar için konsantrasyonu %25 e kadar artırın.

Uygulama:

Ürünü su dolu bir tanka ekleyin, solüsyonu eşit şekilde dağıtarak uygulayın ve yeterli temas süresi vermek için 5-10 dakika bekleyin (solüsyonun kurumasına izin vermeyin). Daha sonra uygun tamponlu tek diskli yer yıkama makinesi kullanarak zemini ovun, kirli solüsyonu ıslak vakumlayın. Kalıntıları almak için zemini ıslak paspaslayın. Yeniden kaplamadan önce zeminin tamamen kurumasını bekleyin. Yüksek konsantrasyonları kullanıldığında ürün ovma işlemi gerektirmez. Ulaşılması zor yerler için bir paspas ve kova ile %25lik konsantrasyonlarını kullanın, 10 dakika boyunca reaksiyona girmesini bekleyin ve ıslak vakum temizleyici ile çamuru alın. Durulama gerektirmez.

Önemli not: Sadece soğuk su kullanın. Gözenekli ve işlenmiş zeminlerde, derinlemesine durulayın. Ürünü muşamba ve mantar ve ahşap zemin gibi alkaliye hassas zeminlerde kullanmayın. Asfalt gibi çözücüye karşı hassas zeminlerde kullanmayın. (Ahşap, boyalı zeminler) gibi alkaliye karşı hassa zeminlere sıçrayan alkaliyi ıslak bir bezle temizleyin. Kullanım öncesi malzeme uyumunu test edin.

Teknik Bilgiler

Görünüm: Şeffaf sarımsı sıvı

Relatif yoğunluk (20°C): 1.00

pH (direkt): 13.5 - 14.0

pH (solüsyon) %10: 12 ± 0.5

Temas süresi: 5 dakika

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...