MegaFön 3200 Turbo Profesyonel Fön Makinesi 2400 W

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

MegaFön 3200 Turbo Profesyonel Fön Makinesi 2400 W

 

2 Kademe Hız
3 Kademe Isı
Pratik Pvc Askı Halkası
Soğuk Üfleme
2 Adet Hava Yönlendirme Başlığı
Temizlenebilir Hava Filitresi
3m. Profesyonel Kablo
Aşırı Isınmaya Karşı Koruma
Ergonomik Tutma Sapı
Özel Dizayn Isınmayan Dış Kabin
Profesyonel AC Motor Menşei
Türk Malı

 

Ürün Özellikleri

 

Şebeke Gerilimi : 220 ~ 240 V
Akım : 8,5 Amp.
Frekans : 50/60 Hz.
Üfleme Sıcaklığı : 140 ºC
Motor Yapısı : 220 V DC 31.500 d/d
Rezistans Gücü : 2140 W
Motor Gücü : 60 W
Rezistans Termik : 150 ºC
Üfleme Hızı : 80 Km/H
Yalıtım Sınıfı : Class II
Hava Akım/Debi : 95 m3/H
Güç : 230 V 2300 W

 

KULLANIM ÖNERİLERİ

Profesyonel kullanıma uygun AC motor kullanılarak üretilmiştir. - El yakmayan dizaynı uzun süreli kullanım için idealdir. - Fön makineniz ile saçlarınızı çok çabuk kurutabilir ve kolayca değişik saç modelleri oluşturabilirsiniz. - Düz saçlarınızı dolgunlaştırmak ya da dalgalı şekillendirebilmek için yuvarlak başlıklı bir tarak, düzleştirmek için düz başlıklı bir tarak kullanmanızı öneririz. Her iki işlemde de sıcak havanın saçlarınız boyunca diplerden uçlara doğru gelmesini sağlayınız. - Saç diplerinize dolgunluk vermek istiyorsanız işe saç diplerinizi istediğiniz modelin gerektirdiği tarama yönünün ters istikametinden kurutmakla başlayın. - Fön makineniz 3 kademeli ısı ayarı ve 2 kademeli hava hız ayarına sahiptir. - Fön makinenizde bulunan emniyetli kapatma sistemi sayesinde, cihazınızın herhangi bir nedenden ötürü meydana gelebilecek aşırı ısınmalara karşı bir termikle otomatik olarak korunur. - Cihazınız 1-2 dakika soğuk ortamda bırakılırsa termik koruma otomatik olarak eski konumuna dönecektir.

 

BAKIM ONARIM VE KULLANIRKEN UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Fön makinenizi güç kablosundan tutarak taşımayınız. Prizden çekmek için fişinden tutunuz. Kablosunu cihazın etrafına sarmayınız - Fön makinenize zarar vermemek için yetersiz akım sağlayan uzatma kabloları kullanmayınız. - Su ya da başka bir sıvı içine düşen makinenizi asla ellemeyiniz derhal fişini prizden çekiniz ve kullanmadan önce yetkili servisine götürünüz. - Fön makinenizin kablosu ya da fişi arızalıysa, düşürülme ya da başka bir nedenden dolayı zarar görmüşse kullanmayınız. İçini açmayınız ve kendiniz tamir etmeye çalışmayınız. Her hangi bir arızada derhal yetkili servise başvurunuz.

 

TEMİZLİK VE BAKIM 

Fön makinenizi uzun yıllar kullana bilmeniz için yapmanız gereken bakım ve temizlik çok kolay ve kısadır. - Makinenizin fişini prizden çekiniz ve soğumasını bekleyiniz. - Makinenizi KESİNLİKLE su veya başka bir sıvıya daldırmayınız. - Temizleme sırasında aksesuarları yerinden çıkarınız ve ayrıca temizleyiniz. - Cihazınıza ait aksesuarları elde yıkayabilirsiniz. Ancak tekrar kullanmadan önce mutlaka iyice kuruduğundan emin olmalısınız. - Fön Manikanızın gövdesini (dışını) hafif nemli bir bezle silip iyice kurulayınız. - Bu işlemleri makinenizin kullanım sıklığına göre tekrarlayabilirsiniz. Fön makineniz bağlantı ve montaj gerektirmemektedir. -Temizlik ve bakımı dışında ürüne herhangi bir müdahalede bulunmayınız. İnsan ve çevre sağlığı için hiçbir sakıncası yoktur Cihazınızın enerji tüketimi açısından verimli olması için; Mümkün mertebe cihazı kullanırken 1. kademede çalıştırınız. Bu sayede enerji tüketimi fazla olmayacaktır.

 

GARANTİ KAPSAMINA GİRMEYEN DURUMLAR

Kullanma hatalarından meydana gelen hasar ve arızalar. - Ürünün müşteriye tesliminden sonraki yükleme, boşaltma taşıma sırasından oluşan hasar ve arızalar. - Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı,ürünün etiketinde yazılı voltajdan farklı voltajda kullanma nedenlerinden meydana gelecek hasar ve arızalar. - Yıldırım düşmesi ile meydana gelecek arızalar ve hasarlar, - Ürünün kullanma kılavuzlarında yer alan hususlara aykırı kullanımdan kaynaklanan arızalar. - Satıcı tarafından yetki verilmeyen kişiler tarafından yapılan tamiratlar ve kullanılan yedek parçalar sonucu oluşan arızalar.

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...