Sekumatic FR 5 LT Ecolab Alet Dezenfektan ve Temizleme Konsantre

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sekumatic FR 5 LT Ecolab Alet Dezenfektan ve Temizleme Konsantre
 

Kullanım Alanı

Hastaneler ve diğer tıbbi kurumlardaki cerrahi araçların ve sert endoskopların, MIC araçlarının, anestezi, cerrahi ve ürolojide kullanılan plastik araçların, ameliyathane terlikleri ile biberonlar ve laboratuarlarda kullanılan camların temizlenmesinde kullanılır.
 

Ürün Bileşimi

Silikatlar, alkaliler, korozyon inhibitörleri içermektedir.
 

Doz / Su Oranı

Tıbbi alanda temizleme ve dezenfeksiyon cihazlarında 3-5 ml/L önerilir.
 

Kullanım Şekli ve Süresi

Cerrahi aletler ve 93°C derecede ısı ile dezenfekte edilebilir tıbbi aletler ve aksesuarlar için kullanılabilir.
Nötralizasyon işlemi için 1 ? 3 ml/L Sekumatic FNP veya Sekumatic FNZ  kullanılmalıdır.
 

Diğer Kullanım Bilgiler

Ameliyat terliklerinin ve termolabil tıbbi malzemelerin temizleme işlemi için; 45°C? 60°C önerilir.
Nötralizasyon için  1 ? 3 ml/L Sekumatic FNZ veya Sekumatic FNP önerilir.
Deney tüplerinin ve biberonların arıtma işlemi için kullanılır,nötralizasyon için Sekumatic® FNZ veya Sekumatic® FNP önerilir.
Son durulama için tercihen demineralize su kullanılmalıdır.
Malzeme uyumluluğu yüksektir, okside olmuş alüminyumlar için uygun değildir.
 

Uyarılar

Gözleri tahriş eder.
Gözle temas etmesini önleyiniz.
Gözle temas edilmesi durumunda, derhal bol miktarda su ile yıkayınız ve tıbbi yardım alınız.
Kirlenmiş, ıslanmış giysileri hemen çıkarınız.
Çocukların erişemeyeceği yerde tutunuz. 

Ambalaj Formları

5 lt bidonlarda satışa sunulmuştur. Kolide 3 adet bulunmaktadır.
Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...