Taski Actival F4r 5 L Alkali Ağır Yağ Ve Kir Sökücü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Taski Actival F4r 5 L Alkali Ağır Yağ Ve Kir Sökücü 

Gıda sektörü, mutfak ve ağır sanayi zemin temizliğinde kullanılan, hayvansal ve bitkisel yağ kalıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde çıkaran, parfüm ve boya içermeyen bir üründür. Köpüğü kontrollüdür, otomatlarda kullanılabilir.

Avantajları

Eskimiş veya birikinti halindeki hayvansal ve bitkisel kaynaklı yağların hızla ve tamamen yok eder.

Islak kuru vakum makineleri ve kombine yer yıkama makinalarında kullanılabilir.

Yerden hızla çekilme ve optimum derecede tank kapasitesi kullanımına uygun az köpüren formül.

Yağ kapanı olan atık su sistemlerinin bulunduğu yerlerde kullanım imkanı.

Nasıl Kullanılır?

Dozaj Önerisi:

Hafif kirler için minimum dozaj: 10 L suya 100ml (%1 solüsyon)

Genel kullanım: 10 L suya 250 ml (%2.5 solüsyon)

Ağır kirler için: 10 L suya 500 ml (%5 solüsyon)

Manuel Uygulama:

TASKI actival'i yukarıdaki öneriler doğrultusunda kova içinde hazırlayın ve yüzeylere uygulayın. Bir süre bekledikten sonra kirli solüsyonu ortamdan uzaklaştırın.

Makine ile uygulama:

TASKI actival'i tek diskli makinenin veya kombine yer yıkama makinelerinin su tankı içinde hazırlayın. Kirli yere uygulayın, kirli solüsyonu makine yardımı ile ortamdan alın. Ağır kir durumunda indirekt metod uygulaması yapın: Solüsyonu kirli yüzeye yayarak 10 dakika bekletin, ovalama işlemi tatbik edin, kirli suyu yerden uzaklaştırın.

Önemli not:

Solüsyonu alkaliye hassas yüzeylerde uygulamayın. Alüminyum yüzeylerde uygulama yapmayın.

Teknik Bilgiler

Görünüş: Berrak,renksiz sıvı

Yoğunluk [20°C]: 1.02

 

pH [%1lik solüsyonda, 20°C]: 12.5

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...