Taski Jontec Linosafe 5 L F1g Hassas Yüzey Kir Cila Sökücü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Taski Jontec Linosafe 5 L F1g Hassas Yüzey Kir Cila Sökücü

Linosafe (F1G),Muşambayı ve diğer suya dayanıklı sert yüzeyleri emülsiyonlardan ve koruyucu filmlerden arındırmak için oldukça etkin, hafif alkali bir zımparadır. Hemen reaksiyona girer, köpüğü ayarlıdır.

LinoSECURETM sisteminin 3. aşamasıdır. Muşamba zemininizde renk bozulmasına ve hasara engel olur.

Avantajları

Muşamba zeminin uzun süre kalıcı korunması için LinoSECURETM sistemi

Emülsiyon katmanlarının çabuk ve tamamen alınması

Tüm suya dayanıklı sert yüzeyler, özellikle Muşamba ve taş içeren kireç (kalsiyum) (örneğin mermer) zeminlerde kullanım için güvenlidir.

Kolay ve güvenli kullanım

Hoş bir kullanım için hafifçe parfümlenmiştir.

Nasıl Kullanılır?

Dozaj: (Minimum) 10 lt solüsyon için 2lt (%20 / 1:5) Sert katmanlar için konsantrasyonu %50ye kadar artırın.

Ürünü su dolu bir tanka ekleyin, solüsyonu uygulayın ve en az 5-10 dakika reaksiyona girmesini bekleyin (solüsyonun kurumasına izin vermeyin). Sonra zemini tek diskli yıkama makinesi ve uygun bir tamponla ovun, kirli solüsyonu ıslak vakumlayın ve temiz bir suyla derinlemesine durulayın. Yeniden kaplamadan önce zeminin tamamen kurumasını bekleyin.

Önemli not: Asfalt gibi çözücü-hassas zeminlerde kullanmayın. Kaplanmamış ahşap gibi suya karşı hassas zeminlerde kullanmayın. Herhangi solüsyon lekesini ahşap/boyalı yüzeyden ıslak bir bez yardımıyla hemen uzaklaştırın. Kullanım öncesi malzeme uyumunu test edin.

Teknik Bilgiler

Görünüm: Şeffaf sarımsı sıvı

Relatif yoğunluk (20°C): 1.03

pH (direkt): 10.3 - 10.5

 

pH (solüsyon) %20: 9.7 ± 0.5 ml/m2

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...