Taski F3c Jontec Tensol 20 L

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Taski F3c Jontec Tensol Yüzey Temizlik Ve Bakım Ürünü 20 L

Suda çözünebilen bakım maddelerinin dengeli bir bileşimi olan zemin temizlik / bakım maddesidir.

ÜRÜN AVANTAJLARI 

Film tabakası oluşturmadan temizler / parlatır. 

Kaymayı önleyici yüzey oluşturur. 

Kolaylıkla moplanır.

Kombine yer yıkama makinesi ile kullanılabilir.

Tek diskli makine ve sprey ünitesi ile kullanılabilir.

KULLANIM TALİMATLARI

Dozaj Önerisi:

Minimum dozaj: 10 L su için 50ml (0.5%)

Önerilen: 10 L su için 100 ml (1%)

Ağır kirler: Dozajı artırın İlk uygulama: 7.5L su için 2.5 l (25%) Gözenekli yüzeylerde dozajı %50'ye kadar artırın

Tek diskli makine ve sprey temizleme: 400ml su için 100ml (20%)

Uygulama

Manuel/ Islak moplama:TASKI Tensol'ü kova içinde önerilen dozajlarda hazırlayın ve uygulayın. Kirlenen solüsyonu yerden temizleyin ve durulama yapın.

İlk uygulama: TASKI Tensol'ü kova içinde önerilen dozajlarda hazırlayın ve temiz bir mopla yüzeye uygulayp solüsyonu kurumaya bırakın. Daha iyi bir parlaklık için ovalayın.

Makine ile:

Kombine yer yıkama makinesi: TASKI Tensol'ü makine tankında önerilen dozajlarda hazırlayın, uygulayın, kirli solüsyonu yerden temizleyin. 

Tek tanklı makine ile: Önerilen dazajlarda solüsyonu hazırlayıp sprey ünitesiyle püskürtün. Daha iyi bir parlaklık için ovalayın. Kullanmadan önce küçük, göze çarpmayan bir yerde yüzey malzemesinin mamule dayanıklılığını test edin.

Önemli: Ahşap, mantar gibi suya hassas yüzeylerde kullanmayın!

TEKNİK DATA

Görünüş: Berrak, renksiz sıvı

Yoğunluk [20°C]: 1.00

pH-değeri-direkt: 8.0 - 8.5

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...