Taski F4n Jontec Ceramica 5 L Cilasız Parlak Yüzey Temizlik Ürünü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Taski F4n Jontec Ceramica 5 L Cilasız Parlak Yüzey Temizlik Ürünü 

Çini, fayans, mermer veya granit gibi aşırı parlak hassas seramik zeminlerin temizlenmesi için özel olarak geliştirilmiş nötr temizleyici. Bu ürün orijinal parlaklık ve yüksek temizlik özelliği korunurken zemindeki her türlü leke ve kalıntıları temizleyecek şekilde formüle edilmiştir.

Nötr pH,2a sahiptir.

Solvent bazlı, hızlı koruma sağlar.

Ferahlık verici kokuya sahiptir.

Her türlü cilalanmamış, suya dayanıklı, sert zeminde güvenli kullanım sunar.

Aşırı parlak fayans ve seramikler için ideal - Yüzeyde iz ve leke bırakmaz.

KULLANIM TALİMATLARI

Elle uygulama için minimum dozaj:

10 l solüsyon için 100 ml (%1/1:100). Aşırı kirlenmelerde konsantrasyonu %5?e kadar artırın.

Kombine yer yıkayıcılar:

10 l solüsyon için 50-200ml (%0,5 ' 2) kullanın.

Manuel:

Su dolu bir kovaya ürünü ekleyin ve zemini paspaslayın. Durulama gerektirmez.

Makine ile:

Ürünü su dolu depoya ürünü ekleyin, solüsyonu uygulayın, ovalayın ve sökülmüş kirle birlikte solüsyonu temizleyin.

Önemli!

Ürünü cilalı yüzeyler üzerinde ve işlem görmemiş tahta ve mantar gibi suya hassas zeminlerde kullanmayın.

TEKNİK DATA

Görünüm: Berrak, yeşil sıvı

Relatif yoğunluk (20°C) : 0.99

pH (direkt): 7.2 - 7.8

pH solüsyon: 7.5 +/- 0.5 %1'lik seyreltide

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...