Taski F4a Jontec 300 Nötral Yüzey Temizlik Ürünü 20 L

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Taski Jontec F4a 300 Nötral Yüzey Temizlik Ürünü 20 L

Suya dayanıklı sert zeminler için özel olarak formüle edilmiş günlük temizleme maddesidir. 
Hızlı etki eder, az köpürür, notral Ph a sahiptir. Avantajları Düşük dozajlarda son derece iyi temizlik performansı göstererek ekonomi sağlar. 
Tank kapasitesinin optimum kullanımına ve kirli suyun kolaylıkla toplanmasına yardım eden az köpüren yapıya sahiptir. 
Kombine yer yıkama makinesi, tek diskli makineler ve nemli mop sistemleri ile kullanıma uygundur. Hoş ve ferah parfümlüdür. 

Dozaj Önerisi:


Minimum dozaj: 10 L su için 50 ml (0.5%) Önerilen: 10 L su için 100 ml (1%) 
Ağır kirler: Dozajı % 5'e arttırın 
 
Nemli moplama: Sprey şişede 500ml?lik su için 25 ml (5%) 

Uygulama: 

Manuel -Islak moplama: Ürünü uygun dozajda kullanarak kova içinde solüsyon hazırlayın. Uygulayın, gerekirse biraz bekleyin, kirli solüsyonu temizleyin. -Nemli moplama: Su dolu sprey şişesine gerektiği kadar ürün koyun, çalkalayın, mop üzerine spreyleyin ve ovalayın. Mop bezini gerektiğinde yıkayın veya değiştirin. Makine: Kombine yer yıkama makinesi veya tek diskli makinenin tankına ürünü koyun, uygulayın, ovalayın ve kirli suyu tanka çekin. Önemli not: Cilalı yüzeylerde %1?den fazla konsantre solüsyon kullanmayın. Tahta veya mantar gibi suya hassas yüzeylerde kullanmayın. Teknik Bilgiler - Görünüş: Berrak, mavi - yeşil sıvı - Yoğunluk [20°C] g/ml: 1.00 - pH-değeri direkt: 8.5 - 9.0
Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...