Taski Jontec Nobile Plus Toz Kristalizasyon cilası 5 kg

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Taski Jontec Nobile Plus Toz Kristalizasyon Cilası 5 kg

Tanım TASKI Jontec Nobile Plus, kireçli taş kaplamaların ıslak kristalizasyonu ve korunması için kullanılır.


Özellikler

? Kombine kimyasal ve mekanik eylemine hızlı maksimum ihtişamı sayesinde sağlar

 ? Su ve kir geçirgenliğini azaltır ve böylece bakım temizliği kolaylaştırır ve

 ? Taş daha derin bir tanım ile daha yüksek bir parlaklık verir bakım ve önemli ölçüde kayma direncini artırır taşın doğal renkleri yoğunlaştırır


Faydaları

 ? Son derece etkili ıslak kristalizasyon için özel olarak formüle edilmiştir

? Daha iyi mekanik parlatma için ince taneli, aşındırıcı bileşenler içerir

? Yüksek etki
Kullanım talimatları Dozaj 3 parça toz ve 1 kısım sudan oluşan bir çözelti hazırlayın. Suyu yavaşça toza ekleyiniz ve homojen bir macun oluşana kadar karışımı karıştırınız. Komple dağılmayı sağlamak için macunun yeterince kuvvetli bir şekilde çalkalandığından emin olun. Macun yüzeye uygulanacaksa, karışımı kristaller çökelmeyecek, ancak zemine eşit olarak yayılacak şekilde karıştırın.

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Kargo Ücretleri Ürün Boyut ve ağırlığına göre değişmektedir sistem ödeme sayfasında otomatik olarak hesaplayıp tutarı gösterecektir.


Kargo İle İlgili Sorular

1. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Geniş ve hızlı dağıtım ağımız ile İstanbul içi siparişlerinizi firmamızın kendi araçları ile yapıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz Sürat Kargo yada Ambar ile çalışmaktayız.

2. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma )(Resmi Tatiller Hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

3. Kargo ücreti ne kadar?

İstanbul dışı kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ücretsiz kargo olan ürünlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

4. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz , adresinize teslim edilmek üzere depomuzdan çıktıgı anda tarafınıza " siparişiniz kargoya teslim edildi " şeklinde bir a-mil gönderilir.

Teslimat Bilgileri

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kattemizlikarabasi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...