White King

Yer Yüzey Dezenfektanı 30 Tablet=30 Litre Chlorex Klor Tablet

Ürün Kodu: 5999
Fiyat
:
45,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
48,60 TL
Not
:

ÜCRETSİZ KARGO

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Yer Yüzey Dezenfektanı 30 Tablet=30 Litre Chlorex Klor Tablet 

  Yenilikçi Formülü ile Yepyeni Bir Temizlik Deneyimi!
  White King Chlorex Efervesan Tablet, yer ve yüzey dezenfektanı olarak kişisel, umumi ve medikal alanlarda kullanılabilen bir dezenfektandır. Test edilen virüs, bakteri ve fungus dahil geniş spektrumlu mikroorganizmalara karşı %99,99 hızlı etki sağlamak üzere geliştirilmiştir.* * Yeditepe Üniversitesi laboratuvarlarında yapılan test sonuçlarına göre test edilen zararlı türleri: S.aureus, P.aeruginosa, E.coli, E.hirae, C.albicans A.niger, Poliovirus Type 1, Adenovirus Type 5, Murine norovirus
  White King Chlorex Efervesan Tablet kararlı bir üründür. Uygulama yapılan tüm yer ve yüzeylerde daha sonra oluşacak virüs, bakteri ve fungus gibi mikroorganizmaları bile yok etme gücünü devam ettirme özelliğine sahiptir. White King Chlorex yer ve yüzey dezenfektan tabletleri efervesan yapıda olup 1 tablet 1 litre su içerisine atılır ve hızla erime başlar. Erime sonunda solüsyon 1.500ppm aktif etken madde ihtiva ederek kullanıma hazır duruma gelir.
  White King Chlorex Efervesan, suda eriyen tablet formuyla kullanım kolaylığı sağlar. 30 Chlorex Efervesan tablet, 30 litre dezenfektana eşittir. 1 tablet 1 litre su içerisine atılır. Soğuk suda dahi aktifleşir. Tüm çalışma ve yaşam alanlarında, ev, iş yeri, okul, hastane, spor merkezi fark etmeksizin güvenle kullanılabilir. Tüm yer ve yüzeylerde, paslanmaz çelik, porselen, plastik, cam, seramik ve ahşap gibi malzemelerden üretilmiş tüm eşyalarda kullanılabilir. Lavabo, tezgah, tuvalet, banyo, mufak ve tüm sert zeminlerin temizliğinde kullanılabilir.
  Çamaşır ve bulaşık makineleri dezenfektasyon için ister deterjanla birlikte dolu, ister boş olarak çalıştırılabilir. Beyaz renkli çamaşırlarınızda güvenli temizlik, hijyen ve ağartma sağlar. Benzer dezenfektanlara göre taşınması ve depolaması kolay ve güvenlidir. Püskürtme, daldırma, paspaslama, silme şeklinde kullanılabilir. Düzenli kullanımda kötü kokuları engeller. Emniyetli kapağı ile çocukların güvenliğini sağlar. Uygun saklama koşullarında raf ömrü 2 yıldır.
  Daha Ekonomik Bir Hijyen Deneyimi! Avantajları 1 tablet ile 1 litre dezenfektan solüsyon elde edilir. Elde edilen solüsyon geniş kullanım alanına sahiptir. Profesyonel bir dezenfektandır. Diğer sıvı dezenfektanlara göre tüm kullanım alanlarında ultra temizlik ve hijyen sağlar. Benzer sıvı dezenfektanlara göre aktif etken madde seviyesini kaybetmez, kullanım ömrü ve etkisi uzun sürer. Tek bir ürün ile tüm temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılar. 
  White King Chlorex Efervesan Tablet ile çamaşırlar ilk günkü gibi beyaz ve yeni kalır. White King Chlorex Efervesan Tablet, diğer sıvı dezenfektanlar gibi korozif (aşındırıcı) değildir. Çamaşırlarınızı virüs, bakteri ve fungus gibi geniş spektrumlu mikroorganizmalardan arındırır.
  Mutfak Temizliği 1 tablet 1 litre su içerisine atılır. Hazırlanan dezenfektan solüsyon mutfak tezgahı, armatürler, bulaşık makinesi, buzdolabı, dolaplar vb. tüm yüzeylerin dezenfeksiyonunda püskürtme, daldırma, paspaslama, silme şeklinde kullanılabilir. Lavabo giderinde oluşabilecek mikroorganizma ve kötü kokuları engellemek için, gidere 1 adet tablet konur ve kullanım suyu ile kendiliğinden erimesi sağlanır
  Tuvalet Temizliği Klozet veya sifonun içerisine 1 adet tablet atılır. Klozet fırçası da klozetin içine yerleştirilir ve 5 dakika bekletilip sifon çekilir. 1 tablet 1 litre su içerisine atılır. Hazırlanan dezenfektan solüsyon fayans, armatürler, klozet gövdesi ve kapaklarına uygun bez yardımı ile uygulanır.
  Banyo Temizliği 1 tablet 1 litre su içerisine atılarak dezenfektan solüsyon elde edilir. Hazırlanan solüsyon fayans, lavabo, duşa kabin, küvet ve armatürler gibi yüzeylerin dezenfeksiyonunda püskürtme, paspaslama, silme şeklinde kullanılabilir. Banyo giderlerinde oluşabilecek mikroorganizma ve kötü kokuları engellemek için gidere 1 adet tablet konur ve kullanım suyu ile kendiliğinden erimesi sağlanır.
  Yüzey Temizliği 1 tablet 1 litre su içerisine atılarak dezenfektan solüsyon elde edilir. Hazırlanan solüsyon tüm yüzeylerde püskürtme, daldırma, paspaslama, silme şeklinde kullanılabilir
  Çamaşır Temizliği Her yıkamada 1 Chlorex Efervesan tableti makine tamburuna koyun ve tercih ettiğiniz deterjan ile birlikte güvenle kullanın. Yalnızca beyaz çamaşırların dezenfekte etme ve ağartma işlemi için kullanılır. Makine ve çamaşırlarınız için ultra hijyen ve beyazlık sağlar
   
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.