Temizlik Malzemeleri Fiyatları

Mertro tedarik ile ofisinizin tüm temizlik ihtiyaçları en uygun fiyat ve kaliteli ürünler ile bir tıkla kapınızda 7-24 saat kesintisiz hizmet anlayışı ve sürekli temizlik tedarigi ile metro tedarik marketten ofis kırtasiye, gıda, ve temizlik malzemeleri ile kurumsal tedarik saglanmakta olup z katlı havlı hareketli havlu yüzey temizleyici cila a4 kağıt çay gibi genel ihtiyacınız olan tüm malzemeleri  bula bilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Genel Temizlik Ürünleri

İşyerlerinde , ofislerde ve evlerimizde bulunduğumuz ortamların temiz olmasına dikkat etmemiz gerekir. Evlerimizin temizliğine dikkat ettiğimiz kadar, aslında uzun süre vakit geçirdiğimiz ofislerimizde de temizliğe dikkat etmemiz gerekir. Hijyen açsından kullanılan temizlik malzemelerinin kaliteside çok önemlidir. Ofis ve iş yerlerinin temizliği belli araklılarla yapılmalıdır. Ofiste kullandığımız masalar, sandalyeler, koltuklar ve akla gelebilecek tüm araç gereçler genel temizliğe dahil edilmelidir. Günlük zemin temizliği uygulanması toz birikmesini önler ve bu sayede ferah bir ortamda rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Ofiste bulunması gereken malzemelerin başında yüzey temizleyici, tuvalet temizleyici, çamaşır suyu, bulaşık deterjanı, sıvı el sabunu vb. bunun gibi malzemeleri temizlik dolabimızda bulundurmamız gerekir.Ortak kullanılan ofis tuvaletlerinin temizlenmesi hijyen açısından çok önemlidir. Günlük temizlik mutlaka kaliteli bir tuvalet temileyici ile birlikte yapılmalıdır.

Genel Temizlik Ürünleri,kategorinde Genel Yüzey Temizleyici Eko,  Elde Bulaşık Deterjanı,  Tuvalet - Banyo Temizleyici,  Cam Temizleyici - Camsil,  Ahşap Yüzey Temizleyici,  Paslanmaz Çelik Parlatıcı, Çamaşır ve Oda Parfümü ürünlerin fiyatlarını inceleyebilir ürünleri karşılaştırabilir ve MetroTedarik avantajlarıyla kolayca satın alabilirsiniz.

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.